Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
6 ανιχνευτής μετάλλων μεταφορέων επίδειξης ίντσας LCD, ανιχνευτές μετάλλων βιομηχανίας τροφίμων
| ανίχνευση της μεθόδου: | Ανίχνευση μαγνητικής επαγωγής |
|---|---|
| Μέθοδος συναγερμών: | Ο δείκτης των οδηγήσεων σειρήνων αστράφτει και κλείσιμο αυτόματα |
| Εμφάνιση: | 6 ίντσες του ψηφιακού κυκλώματος αγγίζουν το μπλε LCD |
ανιχνευτές μετάλλων βιομηχανίας τροφίμων 6 ιντσών LCD αντιδιαβρωτικοί με το πιστοποιητικό CE
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Επαγγελματικός βιομηχανικός ανιχνευτής μετάλλων για τη μηχανή επεξεργασίας τροφίμων
| ανίχνευση της μεθόδου: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακός |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
Προσαρμοσμένοι ανιχνευτές μετάλλων βιομηχανίας τροφίμων για το νερό και την αλατισμένη ανίχνευση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Αφής οθόνης ευφυείς τροφίμων ανιχνευτές μετάλλων βιομηχανίας τροφίμων ανιχνευτών μετάλλων αδιάβροχοι
| Τεχνολογία: | DSP |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 38cm |
| Ανίχνευση του ύψους: | 10cm |
Προσφορά των αυτόματων ανιχνευτών μετάλλων βιομηχανίας τροφίμων την επίδειξη 6 ίντσας LCD, που προσαρμόζεται με
| Τρόπος επίδειξης:: | 6 ίντσες του ψηφιακού κυκλώματος αγγίζουν την μπλε επίδειξη LCD |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 40-120 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
Επαγγελματικοί ανιχνευτές μετάλλων βιομηχανίας τροφίμων ύψος ανίχνευσης 10 - 50cm για τα τρόφιμα καρυκευμάτων
| Ανίχνευση της μεθόδου: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακός |
|---|---|
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 0-10 επίπεδο |
| Ταχύτητα ζωνών μεταφορέων: | 25m/min |
Αυτόματος υψηλός ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων μεταφορέων ευαισθησίας για τη βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων
| Μέθοδος ανίχνευσης: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Επίδειξη: | Η νέα επίδειξη επιτροπής LCD αφής πλήρης-χρώματος κυκλωμάτων 7 ίντσας ψηφιακή |
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
Ηλεκτρομαγνητικός ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων ζωνών μεταφορέων κυμάτων με το συναγερμό σειρήνων για τη βιομηχανία τροφίμων
| Μέθοδος ανίχνευσης: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Επίδειξη: | Η νέα επίδειξη επιτροπής LCD αφής πλήρης-χρώματος κυκλωμάτων 7 ίντσας ψηφιακή |
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
Ανιχνευτής μετάλλων βαθμού τροφίμων ζωνών μεταφορέων για τη βιομηχανία συσκευασίας και επεξεργασίας τροφίμων
| ανίχνευση της μεθόδου: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακός |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |

