Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Ευφυής ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων οθόνης αφής για τον έλεγχο των βελόνων στα τρόφιμα/το παιχνίδι/το ύφασμα
| Τεχνολογία: | DSP |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 38cm |
| Ανίχνευση του ύψους: | 10cm |
Υψηλής ευαισθησίας Μεταφορέας Ανιχνευτής μετάλλων Μηχανή επεξεργασίας τροφίμων Πλήρης ψηφιακή και σταθερότητα
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050CM (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 40120cm (προσαρμοσμένος) |
| Ταχύτητα ζωνών μεταφορέων: | 25m/min |
Επαγγελματικός υψηλός ευαίσθητος ανιχνευτής μετάλλων ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων με τη σειρήνα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Ανιχνευτής μετάλλων 9 τροφίμων ευαισθησία επιπέδων διευθετήσιμη με το πιστοποιητικό CE
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
αντιδιαβρωτική υλική τροφίμων ανίχνευση mcd-F500QE κυμάτων ανιχνευτών μετάλλων ηλεκτρομαγνητική
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Foodprocessing ευαισθησίας ανιχνευτής μετάλλων μαγνητικός για το κρέας/το ποτό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Εξοπλισμός ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων σηράγγων για το ένδυμα/τη βιομηχανία πλαστικών, πλάτος 60cm
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Διάμετρος 0,8 χιλ. στη σφαίρα σιδήρου 2.5mm |
|---|---|
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 1-10 επίπεδο |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 60cm |
25m/min ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων ταχύτητας ζωνών μεταφορέων ευαισθησία 0 - 10 επιπέδου
| Ανίχνευση της μεθόδου: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακός |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
Ψηφιακός ανιχνευτής μετάλλων παγωμένων τροφίμων βελόνων με τη ζώνη μεταφορέων πλάτος 45 - 80cm
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Επαγγελματικός αυτόματος ανιχνευτής ανιχνευτών μετάλλων βαθμού τροφίμων με το συναγερμό σειρήνων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |

