Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Η οθόνη αφής πίνει τη διευθετήσιμη ευαισθησία ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων μεταφορέων λαχανικών
| Μέθοδος ανίχνευσης:: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων |
|---|---|
| Πλάτος ανίχνευσης:: | 4580cm, Customermized |
| Ύψος ανίχνευσης:: | 1050cm, Customernized |
MCD - ανιχνευτής μετάλλων επεξεργασίας τροφίμων F500QF για το ψωμί/το παγωτό/τη ζάχαρη
| Ευαισθησία ανίχνευσης: | σφαίρα σιδήρου 0.6mm3.0mm |
|---|---|
| τρόπος συναγερμών: | Ο συναγερμός σειρήνων, η μηχανή σταματά αυτόματα |
| Υλικό: | 304 |
Σιδηρούχο μη σιδηρούχο καρύδι των δυτικών ανακαρδίων ανιχνευτών μετάλλων βιομηχανίας τροφίμων ζωνών μεταφορέων SUS
| Ευαισθησία ανίχνευσης: | σφαίρα σιδήρου 0.6mm3.0mm |
|---|---|
| τρόπος συναγερμών: | Ο συναγερμός σειρήνων, η μηχανή σταματά αυτόματα |
| Υλικό: | 304 |
10 διευθετήσιμος ανιχνευτής μετάλλων 25 μ τροφίμων μεταφορέων ευαισθησίας επιπέδων/mins
| Ευαισθησία ανίχνευσης: | σφαίρα σιδήρου 0.6mm3.0mm |
|---|---|
| τρόπος συναγερμών: | Ο συναγερμός σειρήνων, η μηχανή σταματά αυτόματα |
| Υλικό: | 304 |
Ψηφιακός ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων ασφάλειας για τη μεταβίβαση της βελόνας ενδυμάτων με τη σειρήνα, μέθοδος συναγερμών λαμπτήρων
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Διάμετρος 0,8 χιλ. στη σφαίρα σιδήρου 2.5mm |
|---|---|
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 1-10 επίπεδο |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 60cm |
Η μηχανή ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων βελόνων AC220V 60W με ευαισθησία επιπέδων 1-10 ρυθμίζει
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Διάμετρος 0,8 χιλ. στη σφαίρα σιδήρου 2.5mm |
|---|---|
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 1-10 επίπεδο |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 60cm |
Mcd-2008 νέο ασφάλειας ράβδων φτηνό φορητό σωμάτων χέρι ανιχνευτών ανιχνευτών όπλων έξοχο - κρατημένος ανιχνευτής μετάλλων
| Συναγερμός Ένδειξη: | Η ακουστική επιφυλακή και ο δείκτης και η δόνηση των οδηγήσεων μπορούν να λειτουργήσουν μαζί, wirh |
|---|---|
| Ήρεμο ρεύμα: | <50ma> |
| Τροφοδοσία: | 9v η μπαταρία πτυχών (6F22ND), μπορεί να συνδέσει με το φορτιστή |
Εσωτερικό πλάτος 560mm έλεγχος ασφάλειας ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων πορτών
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας ασφάλειας |
| Χρήση: | Γραφείο/ξενοδοχείο, εστιατόριο |
Υπέρυθρος θερμικός ανιχνευτής μετάλλων αψίδων ανίχνευσης 35W
| Λειτουργία: | μέτρο & ανιχνευτής μετάλλων θερμοκρασίας σωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας ασφάλειας |
| Χρήση: | Γραφείο/ξενοδοχείο, εστιατόριο |
Υπέρυθρος περίπατος συναγερμών 35W φωνής μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
| Λειτουργία: | μέτρο & ανιχνευτής μετάλλων θερμοκρασίας σωμάτων |
|---|---|
| Ευαισθησία: | Υψηλή ευαισθησία |
| Χρήση: | Έλεγχος ασφαλείας |

