Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Πλαστικός ανιχνευτής σώματος ανιχνευτών μετάλλων δύναμης 9V MCD 3003B1 φορητός
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρήση: | το μέταλλο ανιχνεύει, για την ασφάλεια με το χέρι - κρατημένος ανιχνευτής μετάλλων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9 Β |
Μεγάλη οθόνης πορτών πλαισίων δοκιμή θερμοκρασίας περασμάτων ανιχνευτών μετάλλων γρήγορη 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
Πλαστικό ράβδων χεριών ανιχνευτών μετάλλων mcd-3003B1 5cm 7mA
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρήση: | το μέταλλο ανιχνεύει, για την ασφάλεια με το χέρι - κρατημένος ανιχνευτής μετάλλων |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9 Β |
9V 5cm ελαφρύς συναγερμός mcd-2003 ανιχνευτών μετάλλων 13mA φορητός
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρήση: | το μέταλλο ανιχνεύει, για την ασφάλεια με το χέρι - κρατημένος ανιχνευτής μετάλλων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9V |
Αυτόματο πλάτος 45cm μεταφορέων υψηλή ευαισθησία ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων 80cm
| Μέθοδος ανίχνευσης: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Επίδειξη: | Η νέα επίδειξη επιτροπής LCD αφής πλήρης-χρώματος κυκλωμάτων 7 ίντσας ψηφιακή |
| Πλάτος ανίχνευσης: | 4580cm, προσαρμοσμένος |
Ηλεκτρομαγνητικός ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων ζωνών μεταφορέων κυμάτων με το συναγερμό σειρήνων
| Μέθοδος ανίχνευσης: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Επίδειξη: | Η νέα επίδειξη επιτροπής LCD αφής πλήρης-χρώματος κυκλωμάτων 7 ίντσας ψηφιακή |
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
Ηλεκτρονικός μαγνητικός ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων με το συναγερμό λαμπτήρων σειρήνων
| Μέθοδος ανίχνευσης: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Επίδειξη: | Η νέα επίδειξη επιτροπής LCD αφής πλήρης-χρώματος κυκλωμάτων 7 ίντσας ψηφιακή |
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
Πλήρης ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων επίδειξης αφής χρώματος για τη βιομηχανία τροφίμων 40m/min ταχύτητα
| Μέθοδος ανίχνευσης: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ύψος ανίχνευσης: | 1050cm, προσαρμοσμένος |
Διευθετήσιμος ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων 100-265VAC 40m/Mins 7in LCD
| Μέθοδος ανίχνευσης: | Η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ύψος ανίχνευσης: | 1050cm, προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο συναγερμός μέγεθος σειρήνων ανιχνευτών μετάλλων ζωνών μεταφορέων κατασκευαστών
| Μέθοδος ανίχνευσης: | Η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακά κυκλώματα που συνδυάζον |
|---|---|
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ύψος ανίχνευσης: | 1050cm, προσαρμοσμένος |

