Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
0-9 το επίπεδο ρυθμίζει το προσαρμοσμένο ανιχνευτής μετάλλων μέγεθος ζωνών μεταφορέων ευαισθησίας 7 ίντσες επίδειξης LCD
| Μέθοδος ανίχνευσης: | Η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και κυκλώματα λ digita που συνδυάζο |
|---|---|
| Πλάτος ανίχνευσης: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ύψος ανίχνευσης: | 1050cm, προσαρμοσμένος |
Μαγνητικός ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων αντιδιαβρωτικός με την επίδειξη 6 ίντσας LCD
| ανίχνευση της μεθόδου: | Ανίχνευση μαγνητικής επαγωγής |
|---|---|
| Dispay: | 6 ίντσες του ψηφιακού κυκλώματος αγγίζουν το μπλε |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 40-120CM |
Αυτόματα δομή ανιχνευτών μετάλλων μεταφορέων για τα ξηρά τρόφιμα
| Υλικό: | Υλικό δομών |
|---|---|
| Πρότυπα ζωνών: | FDA |
| Εφαρμογή: | Ξηρά ανίχνευση μετάλλων τροφίμων |
Γρήγορος ανιχνευτής μετάλλων πλαισίων πορτών περασμάτων, περίπατος μέσω του συναγερμού φωνής ανιχνευτών θερμοκρασίας
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων για τη βιομηχανία/τα τρόφιμα/το κλωστοϋφαντουργικό προϊόν
| Ανίχνευση του πλάτους: | 60cm |
|---|---|
| Ανίχνευση του ύψους: | 1030cm |
| Power: | 60W |
αδιάβροχος shakeproof αλεξίπυρος ανιχνευτής μετάλλων MCD περάσματος 0 - 99 ευαισθησίας - ανιχνευτής μετάλλων 300
| ανίχνευση ζώνη: | 6 |
|---|---|
| ευαισθησία: | 0-99 διευθετήσιμος |
| Τρόπος συναγερμών: | Συναγερμός Aduio και οδηγήσεις |
Υψηλός ανιχνευτής μετάλλων 6 πλαισίων πορτών ευαισθησίας αδιάβροχος ζώνες ανίχνευσης
| ανίχνευση ζώνη: | 6 |
|---|---|
| ευαισθησία: | 0-99 διευθετήσιμος |
| Τρόπος συναγερμών: | Συναγερμός Aduio και οδηγήσεις |
Πέρασμα ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων κυβερνητικών πορτών, βαθιές συσκευές ασφάλειας πορτών αναζήτησης
| ανίχνευση ζώνη: | 6 |
|---|---|
| ευαισθησία: | 0-99 διευθετήσιμος |
| Τρόπος συναγερμών: | Συναγερμός Aduio και οδηγήσεις |
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων ζωνών μεταφορέων βιομηχανίας, προσαρμοσμένοι Foodprocessing ανιχνευτές μετάλλων
| Πλάτος ανίχνευσης:: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Ύψος ανίχνευσης:: | 1050cm που προσαρμόζεται |
| Ευαισθησία ανίχνευσης:: | σφαίρα σιδήρου 0.6mm3.0mm, 1.5-5.0 ανοξείδωτο |
25 μέτρο/mins ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων για τα τρόφιμα, πλαστική, χημική βιομηχανία
| Τρόπος επίδειξης:: | 6 ίντσες του ψηφιακού κυκλώματος αγγίζουν την μπλε επίδειξη LCD |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 40-120 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |

