Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Υψηλός ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων cOem/ευαισθησίας ODM για τη βιομηχανία κλωστοϋφαντουργίας
| Ανίχνευση του πλάτους: | 600 mm |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
Τοπ μηχανή ανιχνευτών μετάλλων βαθμού για την ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων βιομηχανίας τροφίμων
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 0-10 επίπεδο |
Ανιχνευτής μετάλλων βελόνων τροφίμων μεταφορέων με τη ζωηρόχρωμη οθόνη αφής LCD και το πιστοποιητικό CE
| ανίχνευση της μεθόδου: | Ανίχνευση μαγνητικής επαγωγής |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 40-120 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1040cm που προσαρμόζεται |
Νέα σχεδιασμένη μηχανή ανιχνευτών μετάλλων για το ποσοστό δύναμης βιομηχανίας τροφίμων 90W
| Ανίχνευση της μεθόδου: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακός |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
Mcd-F500QF προστατευόμενη από τους κραδασμούς υψηλή αποδοτικότητα τρόπου συναγερμών σειρήνων ανιχνευτών μετάλλων βαθμού τροφίμων
| Ανίχνευση της μεθόδου: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακός |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
Μεγάλος ανιχνευτής μετάλλων AC100 - 265V/50 τροφίμων σηράγγων - παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 60Hz mcd-F500QF
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 0-10 επίπεδο |
Αψίδα 30cm διευθετήσιμη νέα δύναμη mcd-F500QD ανιχνευτών μετάλλων 90W τροφίμων βελόνων
| Ανίχνευση της μεθόδου: | η ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων, τα νέα αναλογικά κυκλώματα και ψηφιακός |
|---|---|
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
Χαλασμένη βελόνα μηχανή ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων, ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Ανιχνευτής μετάλλων 6 τροφίμων πιστοποιητικών CE αντιδιαβρωτικό υλικό επίδειξης ίντσας LCD
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
αντιδιαβρωτικό υλικό CE ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων επίδειξης 6 ίντσας LCD εγκεκριμένο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |

