Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Ακουστικό άγρυπνο χέρι 5.1mA 6cm - κρατημένος ανιχνευτής mcd-2008 μετάλλων
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρήση: | το μέταλλο ανιχνεύει, για την ασφάλεια με το χέρι - κρατημένος ανιχνευτής μετάλλων |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9 Β |
Υπέρυθρη θερμική κάμερα IR ανιχνευτών θερμοκρασίας σώματος MCD 980Y 8G
| Λειτουργία: | Υπέρυθρη θερμική κάμερα |
|---|---|
| Τύπος: | Θερμόμετρο, ιατρική συσκευή |
| Ακρίβεια: | 0,1 |
Φορητό χέρι - κρατημένος ανιχνευτής βελόνων που εφαρμόζεται στην περιοχή βιομηχανίας με 9V την μπαταρία πτυχών
| Δύναμη: | 9V μπαταρία πτυχών (6F22ND) |
|---|---|
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Ελάχιστο που ανιχνεύει το Φε 0.8MM το Φε 1.2mm διαμέτρων μπορεί να φθάσει στη σπασμένη 0.7x20 βελόν |
| Βάρος: | 218g |
Συναγερμός Aduio και οδηγημένος εμπορικός περίπατος μέσω της πύλης με την αδιάβροχη λειτουργία
| Ζώνη ανίχνευσης: | 6 |
|---|---|
| Ευαισθησία: | 0-99 διευθετήσιμος |
| Τρόπος συναγερμών: | Συναγερμός Aduio και οδηγήσεις |
Χέρι - κρατημένος ανιχνευτής βελόνων μαγνητών για την υψηλή ευαισθησία ασφαλείας αεροδρομίου
| Δύναμη: | 9V μπαταρία πτυχών (6F22ND) |
|---|---|
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Ελάχιστο που ανιχνεύει τους ΚΚ Φε 0,8 το Φε 1.2mm διαμέτρων μπορεί να φθάσει στη σπασμένη 0.7x20 βε |
| Βάρος: | 232g |
220V περίπατος δύναμης μέσω της πύλης 223 μακροχρόνια διάρκεια ζωής διάστασης *84 (Λ) (W) *63H) εκατ.
| ανίχνευση ζώνη: | 6 ζώνη |
|---|---|
| ευαισθησία: | 0-255 διευθετήσιμος |
| Κύριο σώμα: | Αδιάβροχο |
Μικροσκοπικός ανιχνευτής βελόνων μετάλλων αντιδιαβρωτικός για το ένδυμα Indutry
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Διάμετρος 0.8 χιλ. στη σφαίρα σιδήρου 2.5mm |
|---|---|
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 1-10 επίπεδο |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 60cm |
Υψηλός ανιχνευτής μετάλλων ευαισθησίας φορητός, χέρι - κρατημένος ανιχνευτής ασφάλειας εύχρηστος
| Ήρεμο ρεύμα:: | <12ma> |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος:: | 415*90*55mm |
| Καθαρό βάρος:: | 360g |
Υψηλός ανιχνευτής αποσκευών ακτίνας X διείσδυσης για την ανίχνευση διοικητικών μεριμνών αερολιμένων
| μάρκα: | MCD |
|---|---|
| μοντέλο: | Mcd-100100 |
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
Βάρος ανιχνευτών 300kg αποσκευών ακτίνας X ταχύτητας 0.2m/s μεταφορέων για το φορτίο MCD 5030 ξενοδοχείων
| Ονομαστική ισχύς: | 300W |
|---|---|
| μοντέλο: | 5030A 5030C |
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.2m/s |

