Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Φορητή υψηλή ευαίσθητη φορητή ασφάλεια Cheking ανιχνευτών μετάλλων του σταθμού
| Ένδειξη συναγερμών:: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | ≥5cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND) μπορεί να συνδέσει με το recharger, |
Φορητός επαγγελματίας ανιχνευτών μετάλλων ένδειξης συναγερμών και δόνησης στη μαύρη μηχανή ανιχνευτών σωμάτων
| Ένδειξη συναγερμών:: | Ηχητική ειδοποίηση και ένδειξη LED και Δόνηση μπορούν να λειτουργήσουν από κοινού |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | 6cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND), μπορεί να συνδέσει με το recharger |
Χέρι πιστοποίησης CE - κρατημένοι ανιχνευτές μετάλλων με τη χαμηλή λειτουργία και το ακουστικό ευαισθησίας
| Ένδειξη συναγερμών:: | Ηχητική ειδοποίηση και ένδειξη LED και Δόνηση μπορούν να λειτουργήσουν από κοινού |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | 6cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND), μπορεί να συνδέσει με το recharger |
Υψηλής ακρίβειας υπόγειος χρυσός ανιχνευτών θησαυρών κυνηγός αναζήτησης ανιχνευτών οπτικός
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Τρόπος ανίχνευσης: | 5 είδη |
| Τάση εργασίας: | 6V (4 μπαταρίες 5) |
Έξοχος ανιχνευτής ανιχνευτών μετάλλων σχολικής ασφάλειας φορητός με τη μεγάλη ανίχνευση
| Εισαγωγή προϊόντων:: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | ≥5cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND), μπορεί να συνδέσει με το φορτιστή, (recharger είναι προαιρετικό εξάρτ |
Μίνι συσκευή ανιχνευτών πυροβόλων όπλων μαχαιριών ανιχνευτών μετάλλων τύπων φορητή με το CE
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Δύο τύποι φορητών χεριών ανιχνευτών ασφάλειας συναγερμών - κρατημένος ανιχνευτής μετάλλων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
6 ίντσες του ψηφιακού μπλε ανιχνευτή βελόνων επίδειξης LCD που χρησιμοποιείται για τα ξηρά τρόφιμα
| Ανίχνευση του πλάτους: | 4580cm |
|---|---|
| Ανίχνευση του ύψους: | 1045cm |
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Φε ¢0.7mm-3.0mm SUS304 ¢1.5mm-5.0mm |
Ο ανιχνευτής βελόνων ασφάλειας για τη βιομηχανία τροφίμων με 60CM ευαισθησία επιπέδων πλάτους 1-10 ρυθμίζει
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Διάμετρος 0,8 χιλ. στη σφαίρα σιδήρου 2.5mm |
|---|---|
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 1-10 επίπεδο |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 60cm |
Των ακτίνων X έμπορος MCD5030A ανιχνευτών αποσκευών συστημάτων επιθεώρησης αποσκευών ακτίνας X
| Μέγεθος σηράγγων:: | 500 (W) *300 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων:: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων:: | 170kg |

