Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Φορητή μπαταρία ανιχνευτών μετάλλων δόνησης 9v, ακουστικός άγρυπνος και οδηγημένος δείκτης
| Ένδειξη συναγερμών:: | Η ακουστική επιφυλακή και ο δείκτης και η δόνηση των οδηγήσεων μπορούν να λειτουργήσουν από κοινού |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | 6cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND), μπορεί να συνδέσει με το recharger |
Χέρι υψηλής επίδοσης - κρατημένος έξοχος ανιχνευτής ανιχνευτών μετάλλων για τα επιθετικά όπλα επιθεώρησης
| Ένδειξη συναγερμών:: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | ≥5cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND) μπορεί να συνδέσει με το recharger, |
Βιομηχανικός ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων για τα παιχνίδια ενδυμάτων με την ταχύτητα 24m/min
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Διάμετρος 0,8 χιλ. στη σφαίρα σιδήρου 2.5mm |
|---|---|
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 1-10 επίπεδο |
| Ανίχνευση του πλάτους: | 60cm |
Φορητή συσκευή ανιχνευτών μετάλλων μηχανών ανιχνευτών βελόνων χεριών για τον αερολιμένα/τον υπόγειο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων ανοξείδωτου, μαγνητική ανίχνευση μετάλλων στηθοδέσμων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Φορητό σύστημα Mcd -3003b1 ανιχνευτών μετάλλων ασφάλειας για τα σχολεία/τα δικαστήρια
| Συναγερμός Ένδειξη: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| ευαισθησία: | ≥5cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Τροφοδοσία: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND) μπορεί να συνδέσει με το recharger, |
Φορητή φορητή υψηλή ευαισθησία 7mA ανιχνευτών μετάλλων για τον πλήρη έλεγχο σώματος
| Ένδειξη συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Ευαισθησία: | ≥5cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
Ελαφρύς έξοχος ανιχνευτής όπλων συνόρων ανιχνευτών μετάλλων ασφάλειας χρυσός
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Έξοχος ανιχνευτής μετάλλων ανιχνευτών ασφάλειας ξενοδοχείων/κυβερνητικών κτηρίων με τη μεγάλη ανίχνευση
| Εισαγωγή προϊόντων:: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | ≥5cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND), μπορεί να συνδέσει με το φορτιστή, (recharger είναι προαιρετικό εξάρτ |
Επαγγελματίας mcd-7000 υπόγεια χρυσή μηχανή ανιχνευτών βάθος ανίχνευσης 3 - 5m
| μοντέλο: | Mcd-7000 |
|---|---|
| Ανίχνευση του βάθους: | 3-5M |
| Καθαρό βάρος: | 2.37kg |

