Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ industrial metal detector ] αγώνας 171 προϊόντα.
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων βελόνων για τη βιομηχανία/τα τρόφιμα/το κλωστοϋφαντουργικό προϊόν
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων ανιχνευτών μετάλλων ζωνών μεταφορέων βιομηχανίας τροφίμων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Η ασφάλεια ανιχνευτών μετάλλων τροφίμων ζωνών μεταφορέων βιομηχανίας του κρέατος, 40 μετρά/mins
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Υψηλός ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων ζωνών μεταφορέων βιομηχανίας ευαισθησίας
| Πλάτος ανίχνευσης:: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Ύψος ανίχνευσης:: | 1050cm που προσαρμόζεται |
| Ευαισθησία ανίχνευσης:: | σφαίρα σιδήρου 0.6mm3.0mm, 1.5-5.0 ανοξείδωτο |
Φορητό χέρι υψηλής επίδοσης - κρατημένος ανιχνευτής μετάλλων για τον αερολιμένα/το σταθμό
| Ένδειξη συναγερμών:: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | ≥5cm (για ένα νόμισμα RMB ένα YUAN) |
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND) μπορεί να συνδέσει με το recharger, |
Υψηλό πέρασμα ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων πορτών ευαισθησίας στο εργοστάσιο/το δικαστήριο/τη γυμναστική
| Τρόπος συναγερμών: | ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων από κοινού |
|---|---|
| Ζώνη ανίχνευσης: | ζώνη 6 |
| Τρόπος επίδειξης: | 8 οδηγημένη θέση επίδειξη |
Ανθεκτικό πλαίσιο ανιχνευτών μετάλλων νερού, πόρτα mcd-600 ανιχνευτών σώματος υψηλή ταχύτητα ανίχνευσης
| Λειτουργία: | Με το ευφυές σύστημα κυκλοφορίας |
|---|---|
| ανίχνευση ζώνη: | 6 ζώνη |
| Τρόποι επίδειξης: | Μεγάλη οθόνη της επίδειξης LCD |
Υψηλός επανακαταλογηστέος φορητός φορητός ανιχνευτής μετάλλων ευαισθησίας
| Ένδειξη συναγερμών:: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | ≥5cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | 9V μπαταρία πτυχών (6F22ND) |
1-10 το επίπεδο ρυθμίζει το ανιχνευτή μετάλλων ζωνών μεταφορέων ευαισθησίας AC100-265V 50-60Hz
| Ανίχνευση του πλάτους: | 4580cm |
|---|---|
| Ανίχνευση του ύψους: | 1045cm |
| Ανίχνευση της ευαισθησίας: | Φε ¢0.7mm-3.0mm SUS304 ¢1.5mm-5.0mm |
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων ενδυμάτων, ευαίσθητο μέταλλο που ανιχνεύει τη μηχανή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |

