Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ x ray inspection equipment ] αγώνας 156 προϊόντα.
Υψηλός ανιχνευτής αποσκευών ακτίνας X χάλυβα διείσδυσης που χρησιμοποιείται στο κυβερνητικό γραφείο/την τράπεζα/το ξενοδοχείο
| Μέγεθος σηράγγων:: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων:: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων:: | 170kg |
Μηχανή ακτίνας X ασφάλειας τράπεζας/υπεραγορών διείσδυση 34 χιλ. για τον έλεγχο της τσάντας
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
Μέσο μέγεθος 650*500mm ανιχνευτής αποσκευών ακτίνας X με το stell 40 για την ασφάλεια ξενοδοχείων/υπογείων
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
34 χιλ. χάλυβα διαπερνούν τη μηχανή ανιχνευτών αποσκευών ακτίνας X στο σιδηρόδρομο μετρό υπογείων
| Δόση ανά επιθεώρηση: | <1> |
|---|---|
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
| Ψήφισμα: | <0> |
Επαγγελματικός ανιχνευτής 6550 αποσκευών ακτίνας X υψηλού ψηφίσματος με το όργανο ελέγχου 19 ίντσας LCD
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
2019 Hot selling Cheap XRay Detection Equipment
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.2m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
Σταθερός ανιχνευτής αποσκευών ακτίνας X απόδοσης για τις αποσκευές ανίχνευσης
| Μέγεθος σηράγγων: | 500 (W) *300 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
0.22m/S η μηχανή ανιχνευτών αποσκευών ακτίνας X ταχύτητας μεταφορέων παράγει προς τα κάτω άμεσο
| Μέγεθος σηράγγων: | 800 (W) *650 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0,22 m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 400 κλ |
Ανίχνευση αποσκευών ακτίνας X με το μέγεθος 80*65cm διείσδυσης 43mm
| Μέγεθος σηράγγων: | 800 (W) *650 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0,22 m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 200 κλ |
Υψηλός ανιχνευτής αποσκευών ακτίνας X γραφείων ευαισθησίας με τις έξοχες σαφείς εικόνες
| Μέγεθος σηράγγων: | 500 (W) *300 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |

