Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ x ray inspection equipment ] αγώνας 156 προϊόντα.
Ανιχνευτής αποσκευών ανιχνευτών αποσκευών ακτίνας X με οδηγημένη επιθεώρηση ασφάλειας αερολιμένων και σταθμών επίδειξης 19 ίντσας τη χρώμα
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 150kg |
Ελεγχμένο σύστημα επιθεώρησης αποσκευών/των ακτίνων X μηχανή για την ασφάλεια του θερέτρου
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
Χαρακτηριστική διείσδυση 34mm χάλυβα των ακτίνων X ανιχνευτές αποσκευών αερολιμένων/των ακτίνων X συστήματα ανίχνευσης
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
Ενέργεια - μηχανή ανιχνευτών μετάλλων ακτίνας X ασφάλειας αποταμίευσης για την επιθεώρηση αποσκευών/δεμάτων
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
Μηχανή επιθεώρησης αποσκευών ακτίνας X CE -6550 και του ISO MCD για το Μπανγκλαντές
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |
Έλεγχος αποστολών αεροσκαφών X Σαρωτής αποσκευών ακτίνων, Αεροσκάφος αποσκευών αερολιμένων
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Μέγεθος σηράγγων: | 650 (W) *500 (Χ) χιλ. |
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.2m/s |
Μέταλλο ανιχνευτών αποσκευών αερολιμένων ακτίνας X μεταφορέων ανιχνευτών 0.2m/s όπλων που ανιχνεύει τον εξοπλισμό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Ανιχνευτής αποσκευών ακτίνας X τεχνολογίας αιχμής
| Μέγεθος σηράγγων: | 1000 (W) *800 (χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 200 kg |
Επαγγελματικός ανιχνευτής μετάλλων πυροβόλων όπλων ανιχνευτών αποσκευών ακτίνας X με τη ζώνη μεταφορέων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Σημαντικό ξύλινο ζήτημα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Κανονικά μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μηχανή 8mm ανιχνευτών αποσκευών αερολιμένων ακτίνας X χάλυβας για την επιθεώρηση ασφάλειας
| Μέγεθος σηράγγων: | 500 (W) *300 (Χ) χιλ. |
|---|---|
| Ταχύτητα μεταφορέων: | 0.22m/s |
| Ανώτατο φορτίο μεταφορέων: | 170kg |

