Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ walk through metal detector ] αγώνας 249 προϊόντα.
Περίπατος συναγερμών φωνής μέσω του ανιχνευτή ανιχνευτών μετάλλων με την υψηλή ευαισθησία οθόνης 6» LCD
| Ζώνη ανίχνευσης:: | 6 ζώνες |
|---|---|
| Μέγεθος σηράγγων:: | 220*70 ** 56cm |
| Ευαισθησία:: | 0-99 βαθμοί |
Φορητός περίπατος 10 ζώνης μέσω του ανιχνευτή μετάλλων με τον τηλεχειρισμό
| Τρόπος συναγερμών:: | Ακουστική επιφυλακή, και εργασία λαμπτήρων θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
|---|---|
| Ζώνη ανίχνευσης:: | ζώνη 10 |
| Τρόποι επίδειξης:: | επίδειξη 6 ίντσας LCD |
10 περίπατος ζωνών μέσω του ανιχνευτή μετάλλων ψηφιακού για την πόρτα ασφάλειας
| ανίχνευση ζώνη: | ζώνη 10 |
|---|---|
| Τρόποι επίδειξης: | Μεγάλη οθόνη της επίδειξης LCD |
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή, και εργασία λαμπτήρων θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
Περίπατος αερολιμένων μέσω της πύλης MCD ανιχνευτών μετάλλων - 800A/Γ για το έλεγχο ασφαλείας
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή, και εργασία λαμπτήρων θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
|---|---|
| ανίχνευση ζώνη: | 10 ζώνες (800C) 8 ζώνες (800A) |
| Τρόποι επίδειξης: | 6.0» μεγάλη οθόνη LCD |
Φορητός περίπατος μέσω μόνου διαγνωστικού ανιχνευτών μετάλλων με τη μεγάλη οθόνη αφής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | CTN |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000 το μήνα |
Realiable 6 περίπατος ζωνών μέσω των ανιχνευτών μετάλλων αψίδων πυλών φορητών
| Ζώνη ανιχνευτών:: | 6 ζώνες |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | AC220/50Hz |
| Κατανάλωση ισχύος:: | Λιγότερο 35W |
Πολυ περίπατος ζώνης μέσω της πύλης MCD - πλαίσιο πορτών ανιχνευτών μετάλλων 300 ανιχνευτών για την κυβέρνηση
| Ζώνη ανιχνευτών: | 6 ζώνες |
|---|---|
| Ευαισθησία: | η ευαισθησία 0 έως 99 μπορεί να ρυθμιστεί |
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή, και εργασία λαμπτήρων θέσης των οδηγήσεων συγχρόνως |
Ακουστικός άγρυπνος και οδηγημένος περίπατος λαμπτήρων θέσης μέσω της πύλης ανιχνευτών μετάλλων πορτών πυλών
| Ζώνη ανιχνευτών:: | 6 ζώνες |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | η ευαισθησία 0 έως 99 μπορεί να ρυθμιστεί |
| Τροφοδοσία ρεύματος:: | AC220/50Hz |
Εμπορικός περίπατος ασφάλειας μέσω της πύλης/του ηλεκτρονικού ανιχνευτή ανιχνευτών μετάλλων αψίδων
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
|---|---|
| ανίχνευση ζώνη: | 6 ζώνη |
| Τρόποι επίδειξης: | οδηγημένη θέση επίδειξη 8 |
Περίπατος καιρικής απόδειξης μέσω του πολυ ανιχνευτή μετάλλων ζώνης πυλών για την ασφάλεια
| Λειτουργικές συχνότητες: | η συχνότητα 1 έως 8 μπορεί να είναι επιλογή |
|---|---|
| Τρόποι επίδειξης:: | οθόνη 6.0 ίντσας της επίδειξης LCD |
| Ποσοστό συναγερμών:: | λιγότερο από 3% |

