Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ walk through metal detector ] αγώνας 249 προϊόντα.
Επαγγελματικός υπόγειος ανιχνευτής μετάλλων για τη χρυσή και ασημένια, εύκολη λειτουργία
| Ανίχνευση του βάθους: | 1.5-3.5meter |
|---|---|
| Συχνότητα σημάτων: | 9.6KHZ |
| Ακουστική συχνότητα: | 400Hz |
Mcd-2003 ανιχνευτές μετάλλων ράβδων ασφάλειας, φορητός ανιχνευτής 9 ράβδων μετάλλων μπαταρία Β
| Ένδειξη συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης των οδηγήσεων με τη δόνηση |
|---|---|
| Ευαισθησία: | >6 με ένα νόμισμα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | μπαταρία 9 β |
Τοπ μηχανή ανιχνευτών μετάλλων βαθμού για την ηλεκτρομαγνητική ανίχνευση κυμάτων βιομηχανίας τροφίμων
| Ανίχνευση του πλάτους: | 45-80 εκατ., που προσαρμόζονται |
|---|---|
| Ανίχνευση του ύψους: | 1050cm που προσαρμόζεται |
| Η ευαισθησία ρυθμίζει: | 0-10 επίπεδο |
Αδιάβροχος ανιχνευτής μετάλλων πλαισίων πορτών με 8 μεγάλη οθόνη ζωνών 6.0»
| Ζώνη ανίχνευσης: | ζώνη 8 (Α)/10zones (Γ) |
|---|---|
| Τρόποι επίδειξης: | Μεγάλη οθόνη της επίδειξης LCD |
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή, και εργασία λαμπτήρων θέσης των οδηγήσεων ταυτόχρονα |
Ελαφρύς φορητός καλύτερος φορητός ανιχνευτής μετάλλων ευαισθησίας για τη δοκιμή του όπλου και του πυροβόλου όπλου
| Ένδειξη συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή και δείκτης και δόνηση των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ευαισθησία: | < 11="" cm=""> |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9V η μπαταρία πτυχών (6F22ND), χαμηλή ένδειξη μπαταριών, μπορεί να συνδέσει withcharger, (η μπαταρία |
Αδιάβροχος ανιχνευτής μετάλλων περάσματος ευαισθησίας 0-99 MCD
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστικός λαμπτήρας επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων |
|---|---|
| Ζώνη ανίχνευσης: | 18 ζώνες |
| Τρόποι επίδειξης: | Μονής γραμμής της επίδειξης LCD |
Όργανο ελέγχου 8 LCD ανιχνευτής μετάλλων περάσματος ζωνών 0-99 διευθετήσιμος
| Ζώνη ανίχνευσης:: | 8 ζώνες |
|---|---|
| Ευαισθησία:: | 0-99 διευθετήσιμος |
| Επίδειξη:: | Μεγάλη οθόνη της επίδειξης LCD |
Ο τηλεχειρισμός 18 ζώνες καθιστά αλεξίπυρος το ανιχνευτή μετάλλων περάσματος
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων ταυτόχρονα |
|---|---|
| Ζώνη ανίχνευσης: | 18 ζώνες |
| Τρόποι επίδειξης: | Μονής γραμμής της επίδειξης LCD |
6 ανιχνευτής μετάλλων περάσματος 0-99 ζωνών 220VAC διευθετήσιμος
| Ζώνη ανίχνευσης:: | 6 ζώνες |
|---|---|
| Δύναμη:: | 220VAC, 50/60Hz |
| Ευαισθησία:: | 0-99 διευθετήσιμος |
Γρήγορος ανιχνευτής μετάλλων πλαισίων πορτών περασμάτων, περίπατος μέσω του συναγερμού φωνής ανιχνευτών θερμοκρασίας
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |

