Όλα τα Προϊόντα
-
ανιχνευτή μετάλλων πλαισίων θυρών
-
Ανιχνευτής μετάλλων τροφίμων
-
Χειρός ανιχνευτή μετάλλων
-
Κάτω από τη κάμερα επιθεώρησης οχημάτων
-
X Ray αποσκευών σαρωτή
-
Μηχανή επιθεώρησης ακτίνας X
-
ανιχνευτής αποσκευών αερολιμένων
-
Βελόνα ανιχνευτή
-
Περίπατος μέσω της πύλης
-
καθρέφτης επιθεώρησης οχημάτων
-
Οδηγίες του μετάλλου ανιχνευτή
-
Ανιχνευτής μετάλλων ζωνών μεταφορέων
-
Ανιχνευτής μετάλλων αψίδων
-
Ανιχνευτής ασφαλείας αεροδρομίου
-
υπόγειος χρυσός ανιχνευτής
-
Ανιχνευτής θερμοκρασίας σώματος
-
υγρός ανιχνευτής
-
BernadetteΑνταγωνιστικά προϊόντα και συμπαθητική υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε John και ο κ. LV ήρθε στην επιχείρησή μας να μας βοηθήσει να επιλύσουμε τα προβλήματα για τους πελάτες μας. -
DarkoΡωτήσαμε την επέκταση συμβάσεων σήμερα. Τα σχόλια πελατών είναι μεγάλο μέχρι στιγμής σχέδιο ι για να διατάξουν περισσότερων από MCD φέτος. Η πόρτα WTMD και ο ανιχνευτής ακτίνας X λειτουργούν μεγάλο.
λέξεις-κλειδιά [ door frame metal detector ] αγώνας 104 προϊόντα.
Περίπατος ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων πορτών 18 ζωνών μέσω της ευφυούς διευθετήσιμης ευαισθησίας 0-99
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή, και εργασία λαμπτήρων θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
|---|---|
| ανίχνευση ζώνη: | 6 ζώνη |
| Τρόποι επίδειξης: | Μονής γραμμής της επίδειξης LCD |
Πολυ ανιχνευτής μετάλλων mcd-600 πλαισίων πορτών αψίδων ζωνών αυτόματες βαθμολόγηση/λειτουργία
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων ταυτόχρονα |
|---|---|
| Ζώνη ανίχνευσης: | ζώνη 6 |
| Τρόποι επίδειξης: | Μεγάλη οθόνη της επίδειξης LCD |
Ανιχνευτής μετάλλων πλαισίων πορτών ανιχνευτών μετάλλων περάσματος ελέγχων ασφαλείας μεταφορών
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική επιφυλακή, και εργασία λαμπτήρων θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
|---|---|
| ανίχνευση ζώνη: | 10 ζώνες (800C) 8 ζώνες (800A) |
| Τρόποι επίδειξης: | 6.0» μεγάλη οθόνη LCD |
6-18 περίπατος ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων πορτών ζωνών κατευθείαν, μηχανές ασφαλείας αεροδρομίου ανιχνευτών σώματος
| ανίχνευση ζώνη: | 6 |
|---|---|
| ευαισθησία: | 0-99 διευθετήσιμος |
| Τρόπος συναγερμών: | Συναγερμός Aduio και οδηγήσεις |
Ευφυής τύπος 60 αδιάβροχο κύριο σώμα ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων πορτών ζωνών διευθετήσιμο
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
|---|---|
| ανίχνευση ζώνη: | 6 ζώνη |
| Τρόποι επίδειξης: | Μεγάλη οθόνη της επίδειξης LCD |
Περίπατος συναγερμών φωνής μέσω του ανιχνευτή ανιχνευτών μετάλλων με την υψηλή ευαισθησία οθόνης 6» LCD
| Ζώνη ανίχνευσης:: | 6 ζώνες |
|---|---|
| Μέγεθος σηράγγων:: | 220*70 ** 56cm |
| Ευαισθησία:: | 0-99 βαθμοί |
Ευφυής τύπων πορτών πλαισίων πύλη ανιχνευτών μετάλλων πορτών ανιχνευτών μετάλλων αδιάβροχη σχηματισμένη αψίδα
| Τρόπος συναγερμών: | ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων από κοινού |
|---|---|
| Ανίχνευση της ζώνης: | ζώνη 6 |
| Τρόπος επίδειξης: | 4.3inch οθόνη της επίδειξης LCD |
Πολυ εξοπλισμός ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων πορτών ζώνης ηλεκτρονικός για το Μπανγκλαντές
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων στον ίδιο χρόνο |
|---|---|
| ανίχνευση ζώνη: | 6 ζώνη |
| ευαισθησία: | 0-99 διευθετήσιμος |
Προστατευόμενος από τους κραδασμούς περίπατος μέσω της διευθετήσιμης ευαισθησίας 0 - 255 ανιχνευτών μετάλλων πλαισίων πορτών
| Τρόπος συναγερμών: | Ακουστική εργασία λαμπτήρων επιφυλακών και θέσης των οδηγήσεων ταυτόχρονα |
|---|---|
| Τρόποι επίδειξης: | Μεγάλη οθόνη της επίδειξης LCD |
| Ευαισθησία: | 0-255 διευθετήσιμος |
Αδιάβροχη ακουστική συχνότητα ανιχνευτών μετάλλων 400Hz πλαισίων πορτών για το χρυσό και το ασήμι
| μοντέλο: | Mcd-5000B |
|---|---|
| Πρότυπο: | ISO CE |
| Ενιαίο ακαθάριστο βάρος: | 10.000kg |

